Eurovision’da Gururumuz Olmuştu! Ünlü şarkıcı kötü haberi duyurdu

Bu yıl İsveç’in Malmö kentinde düzenlenen Eurovision şarkı yarışmasının ikinci yarı finalinde; sahne alan ve 2003 yılında Türkiye’ye birincilik getirdiği “Everyway That I Can” ile salondaki müzikseverleri keyifli anlar yaşatan Sertap Erener, yıllar sonra bile etkileyiciliğini kaybetmemiş sahne performansıyla günlerce konuşulmuştu.

59 yaşındaki ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından bazı konserlerini iptal etmek zorunda kaldığını sevenleriyle paylaştı.

“SAĞLIK SORUNLARIYLA BOĞUŞUYORUM”

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Sertab Erener, Haziran ayındaki konserini iptal etmesiyle ilgili “İsveç’teki Eurovision Şarkı Yarışması’nın yarı finalinden döndüğüm günden bugüne yani bir aydır talihsiz sağlık sorunlarıyla boğuşuyordum. Maalesef bu süreçte haziran konserlerinin bazılarını ileri tarihlere, bazılarını ise iptal etmek zorunda kaldım. Ve çok üzgünüm” dedi.

BEŞ TEMMUZU İŞARET ETTİ

Ünlü sanatçı sözlerine “Detaya girmeden söyleyeyim ama ciddi bir nedenim olmasaydı inanın ne olursa olsun konser iptal etmezdim. Şimdi çok şükür artık kendimi iyi hissediyorum ve sizlerle konserlerde buluşacağımız için çok mutluyum. Çok yakında 5 Temmuz’da dinleyeceğiniz yeni şarkı ‘Bi Polar’ ve en sevdiğiniz şarkılarla sahnede buluşmak üzere” diye devam etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir